Strona główna » piens.pl - Polska i Wiara ma sens » Wyrok sądu jak z czarnego snu dla prawego drukarza

Wyrok sądu jak z czarnego snu dla prawego drukarza

W Polsce zapadł wyroku, w którym nie zostało ukarane zgorszenie promocji homoseksualizmu, a sprzeciw, który prawy człowiek postawił jego rozprzestrzenianiu się.

Michał Owczarski prezes Fundacji Życie poinformował o skandalicznym uzasadnieniu wyroku w sprawie łódzkiego drukarza!

Szanowni Państwo,

Sędzia Grzegorz Gała podtrzymał wyrok sądu niższej instancji, utrzymując w mocy orzeczenie winy łódzkiego drukarza. Zdaniem sędziego sprawę należy ocenić w kategoriach błędnego pojmowania wolności sumienia, KTÓRE NIE MOŻE BYĆ PONAD PRAWEM. W ustnym uzasadnieniu wyroku sędzia Gała wielokrotnie akcentował rzekomą niechęć i uprzedzenia pana Adama wobec homoseksualistów. Porównał go do nazistów, noszących pasy z napisem „Gott min Uns” oraz zestawił jego postawę z postawą agresywnych muzułmanów, wyznających „islam, który w istocie jest religią pokoju”. Sędzia powoływał się również na fakt spotkania Jana Pawła II z Ali Agcą oraz na przykłady biblijne, chcąc w ten sposób udowodnić, że postawa drukarza nie jest postawą chrześcijańską! Na próżno pan Adam wielokrotnie podkreślał, że nie ma uprzedzeń wobec osób homoseksualnych. Sąd nie był w stanie dostrzec różnicy między rzekomym nietolerowaniem homoseksualistów a odmową usługi i uczestnictwa w promocji organizacji LGBT.

Co dalej?

Nie ma wątpliwości, że cała sprawa ma podłoże ideologiczne i oskarżanie o homofobię może spotkać każdego z nas. Dlatego z ramienia Fundacji Życie napisałem do Prokuratora Generalnego prośbę o wniesienie kasacji do Sądu Najwyższego.

Z Państwa wsparciem – nie poddajemy się!

Czytając powyższą informację ma się wrażenie, że uzasadnienie wyroku sądu jest jak z czarnego snu, w którym brak logiki, niezrozumiały zlepek słów, uzasadniają krzywdzący wyrok prawego człowieka, równocześnie któremu zabiera się wolność sumienia.  Myślę, że powinniśmy wyrazić swoje głębokie oburzenie zaistniałą sytuacją i wesprzeć Fundację Życie w walce o zwycięstwo dobra nad złem oraz podpisać protest z Apelem.

Podpisz Protest

Jesteśmy na wojnie, wojnie kulturowo-religijnej, w której z jednej strony sukcesywnie wdraża się marksizmy kulturowy, przy równoczesnym wypychaniu przykazań bożych z prawa i życia społecznego. A to, jeżeli się temu nie przeciwstawimy,  doprowadzi nas do nieuchronnej katastrofy.

 

Fundacja Życie
ul. Topolowa 6, 92-706 Łódź
tel.: 601 05 02 08
e-mail: fundacja@zycie.lodz.pl
nr konta:
85 1140 2017 0000 4902 1300 4925
www.zycie.lodz.pl

  1. Potwierdzenie faktu, że islam nie jest religią pokoju (jak stwierdził sędzia) można znaleźć choćby w wypowiedzi   imama Saikha Mohammada Tawhidi. Stwierdził on, że islam to nie religia pokoju! „Mamy ogromną liczbę młodych ludzi, którzy są zradykalizowani (…) To dzieje się ze względu na książki, które mamy – Islamskich ksiąg, które czytamy. One sprawiają, że młodzi ludzie wierzą, że jeśli wyjdziesz z domu i zabijesz niewiernych, trafisz do raju.”  [źródło: link]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!