Strona główna » piens.pl - Polska i Wiara ma sens » Relacja z pola walki Obywatele vs System

Relacja z pola walki Obywatele vs System

Doniesienia z pola walki Obywatele vs System są głęboko niepokojące. Lewacki system zainstalowany w naszym kraju, dla niepoznaki nazywany demokracją, a kontrolowany zakulisowo przez komunistyczne bezpieczniackie watahy,  trzyma się doskonale. Natomiast obywatele ponieśli ostatnio szereg druzgoczących porażek. Przejdźmy jednak od ogółu do szczegółu.

W przestrzeni publicznej pojawiły się informacje o ważnych wyrokach sądowych, w których sędziowie naciągnęli prawo do granic możliwości usiłując zadowolić System i upokorzyć obywateli.

Grzegorz Braun i sprawa „okupacji” Państwowej Komisji Wyborczej (PKW)

27 marca Sędzia Iwona Konopka skazała Grzegorza Brauna na karę grzywny w wysokości 1000 złotych, którą – jeśli reżyser jej nie zapłaci – sąd może zamienić na 50 dni pozbawienia wolności. Wyrok nie jest prawomocny. Kandydat na prezydenta był sądzony w związku z wydarzeniami, do których doszło w siedzibie PKW w listopadzie 2014, gdy grupa osób, wśród których znalazł się Grzegorz Braun protestowała przeciwko nieprawidłowościom w liczeniu głosów po wyborach samorządowych. Doszło wówczas do „okupacji” budynku PKW, z którego Grzegorz Braun został wyprowadzony przez policję. Braun został oskarżony o naruszenie „miru domowego”. Jak sprawa wyglądała naprawdę pisaliśmy w artykule „Uciszyć buntowników – „Fronda” z „Wyborczą” ćwierkają z jednego klucza”. Szczegółową relację z rozprawy sądowej, w tym liczne filmy znajdziemy, w artykule „Bronili demokracji – stanęli przed sądem! Jeśli naród się nie ocknie, to czeka go zagłada”.

Adam Hofman i Bronisław Komorowski, sprawa powiązań Komorowskiego z WSI

Adam Hofman przymuszony wyrokiem sądu ma obowiązek przeprosić prezydenta Bronisława Komorowskiego za… zadanie pytania o skład jego komitetu honorowego. Wyrok zapadł w trybie wyborczym – pomimo tego, że Hofman nie kandyduje w wyborach. Sędzia Joanna Sokół  w czasie rozprawy nie zezwoliła Hofmanowi na zabranie głosu i ustosunkowanie się do kuriozalnych zarzutów. W tej sprawie wyraźnie widać, że niezawisłe sądy zostały wciągnięte w walkę polityczną i stoją murem za Bronisławem Komorowskim nie zezwalając nawet na zadawanie pytań.

Hofmana był sądzony w trybie wyborczym po tym, jak zapytał w programie Moniki Olejnik na antenie TVN24, czy to prawda, że jeden z członków władz SKOK Wołomin (Andrzej Kleszczewski) jest członkiem honorowym komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego. Pytanie zaskoczyło obecnego w studio doradcę prezydenta Tomasza Nałęcza, który nie umiał udzielić jednoznacznej odpowiedzi. W cała sprawę wmieszała się prowadząca program Monika Olejnik informując, że (tu najlepsze) właśnie dostała informację (telefon) z Pałacu Prezydenckiego, iż pan Kleszczewski nie jest członkiem komitetu honorowego.

Należy przyznać, że sytuacja w studio rozwijała się dość kuriozalnie. W audycji na żywo do prowadzącej program dzwonią osoby z Pałacu Prezydenckiego. Sprawę podsumował Adam Hofman „Ma pani kontakt z bazą! To przybrało formę groteski.”

Mariusz Kamiński i działania CBA w sprawie afery gruntowej w 2007 roku

Sędzia Sądu Rejonowego Warszawy-Śródmieście Wojciech Łączewski, wydał wyrok w sprawie Mariusza Kamińskiego (byłego szefa Centralnego Biura Antykorupcyjnego (CBA), obecnie wiceszefa PiS), Macieja Wąsika (byłego wiceszefa CBA, obecnie radnego PiS), Grzegorza Postka i Krzysztofa Brendela (byłych dyrektorów Zarządu Operacyjno-Śledczego CBA). Sędzia Łączewski skazał Kamińskiego i Wąsika na 3 lata pozbawienia wolności oraz 10 lat zakazu zajmowania stanowisk publicznych, natomiast Postka i Brendela na 2,5 roku pozbawienia wolności i 10 lat zakazu zajmowania stanowisk publicznych. Warto odnotować, że wyrok był surowszy od kary jakiej zażądała prokuratura. W uzasadnieniu wyroku sędzia Łączewski stwierdziła, że cała czwórka przekroczyła swoje uprawnienia. Sąd nie wziął pod uwagę wcześniejszych rozpraw, w których wyżej wymienieni zostali oczyszczeni z wszelkich zarzutów. Wyrok nie jest prawomocny.

Sprawdźmy jak wyglądają wyroki w sprawach sądowych przeciwko prawdziwym przestępcom.

Beata Sawicka była posłanka PO

Sąd Apelacyjny w Warszawie prawomocnie uniewinnił Beatę Sawicką z zarzutu korupcji. Sawicka przyjęła łapówkę, ale sąd stwierdził, że dowody zostały zebrane nielegalnie. Podczas ogłaszania wyroku sędzia Paweł Rysiński powiedział: wyrok zwalnia Beatę Sawicką z odpowiedzialności karnej, ale nie moralnej. Tu film, na którym uwieczniono przyjęcie łapówki przez Sawicką:

https://www.youtube.com/watch?v=Q3gvHHy3rJ4#t=76

Generał Czesław Kiszczak rozdający karty w Magdalence

Generał Kiszczak, główny architekt obecnego postkomunistycznego ładu, nie będzie odpowiadał przed sądem z powodu złego stanu zdrowia psychicznego.

Bossowie „Pruszkowa”

Sąd Apelacyjny w Warszawie orzekł, że niższa instancja ponownie zajmie się sądzeniem gangu Pruszkowskiego. Z wyroku zadowoleni są zarówno prokuratorzy jak i … przestępcy. Radość prokuratury wynika z faktu, że Sąd Apelacyjny uznał częściowo jej argumenty za zasadne. Entuzjazm u przestępców wynika z faktu, że część zarzutów przedawni się i już nigdy nie zostanie osądzona.

Zestawiając koło siebie te wydarzenia sądowe wyraźnie widać, że System zwalcza Obywateli, a wspiera i hołubi swoich funkcjonariuszy, do których zaliczają się również gangsterzy z Pruszkowa. Polska Platformy Obywatelskiej to Polska, w której afera goni aferę, nepotyzm jest na porządku dziennym, zaś bez korupcji trudno cokolwiek osiągnąć. Po opisanych wyrokach możemy powiedzieć jedno, każdy, kto odważy się podnieść rękę na korupcję, układ i patologie III RP musi się liczyć z tym, że „niezawisłe sądy” wspomnianej III RP mogą mu tę rękę odciąć! System polityczny III RP dąży nie tylko do całkowitej atomizacji obywateli, ale i tresuje ich w poczuciu bezradności i co za tym idzie absolutnej bierności. Nie podskakuj – bo cię zniszczą. Nie wychylaj się – bo jak będą widzieć w tobie zagrożenie to cię „rozjadą”. Obecna sytuacja wygląda niewesoło- gdzie spojrzeć dokoła dżungla. Jednak jest wyjście z tej matni, w którą wpędzili nas nasi okupanci. Jak zmienić wszystko opowiemy w artykule Uderz w wierzchołek góry lodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: