Strona główna » piens.pl - Polska i Wiara ma sens » Oś czasu Wielkiej Bitwy

Oś czasu Wielkiej Bitwy

Zachęcamy do lektury bardzo ciekawego artykułu „Oś czasu Wielkiej Bitwy”. Artykuł został napisany na podstawie książki „Znaki czasu” katolickiego teologa doktora Kelly Bowringa. Wstęp do książki opisuje specjalne błogosławieństwo jakie wyprosił autor dla tej publikacji. Warto zaznaczyć, że Bowring swoje analizy prowadzi na podstawie objawień zaakceptowanych przez Kościół.

We wstępie znajdujemy bardzo ciekawą historię. 13 października 2012 roku doktor Bowring zostaje obudzony wcześnie rano zanim wstało jeszcze słońce o godz 5:45 poprzez znany mu matczyny głos który nakazał mu iść do okna w hotelu, w którym spędzał noc aby zobaczyć „znak”. Autor pisze tak:

„Otworzyłem zasłony, i zobaczyłem Gwiazdę Poranną (Wenus) wysoko na wschodniej stronie nieba. Dokładnie poniżej widniał cieniutki półksiężyc (rogami odwrócony do góry) – i poniżej niego na horyzoncie jeszcze delikatniutkie ale już przedostawać się zaczęło światło wschodzącego słońca, gotowe zapowiedzieć nowy dzień. W duszy wiedziałem, ze był to znak z Nieba, zrozumiałem, że był to znak dany mi od Naszej Pani, i że był on właśnie dla mnie. kilka minut później, wskutek ruchu nieba znak zniknął. Zostałem obudzony i poprowadzony by zobaczyć ten perfekcyjny moment, a jego widok dotknął mnie obecnością Boga i Jego miłością.
W tym szczególnym momencie nie pamiętałem, że 9 dni wcześniej rozpocząłem nowennę prosząc Boga i Matkę Maryję o rozeznanie czy praca w rozpowszechnianiu orędzi z nieba na nasze czasy jest ważna? Czy jestem zdolny by to robić oraz czy Bóg pragnie bym kontynuował moją prace, czy jest to Jego Wolą? Dla potwierdzenia woli Bożej prosiłem Maryję o podwójny znak. Nie miałem pojęcia dokładnie na jakie znaki mam czekać ani jak je otrzymam i czy je zrozumiem. Tego ranka nawet nie przyszło mi do głowy, że był to jeden ze znaków.
Niedługo potem będąc po raz pierwszy na konferencji w Fargo, rano kiedy jeszcze było ciemno poszedłem na Mszę Świętą do katedry. Po Mszy Świętej podczas odmawiania Różańca, ten sam głos powiedział do mnie delikatnie „Kelly, popatrz w górę, tu mam dla ciebie drugi znak”. Słuchając tego głosu w tym samym momencie przypomniała mi się moja prośba o podwójny znak, oraz moja nowenna – teraz już jasno zdawałem sobie z tego sprawę, że został mi dany drugi znak jako potwierdzenie dla mojej prośby wyrażonej w nowennie. Tak więc popatrzyłem w górę w stronę ołtarza. Tam był znak. Zobaczyłem gwiazdę pomiędzy wieloma gwiazdami, wysoko na ścianie powyżej ołtarza, poniżej była postać Maryi stojąca na półksiężycu a pod nią Tabernakulum ze światłem tak Go oświecającym, że promienny blask sprawiał, iż wyglądało, jak wschodzące słońce. Był to dokładnie ten sam znak, który widziałem rano dwa dni wcześniej, ale teraz miał on bardziej religijne znaczenie.
Bylem oszołomiony i zarazem wypełniony radością. Otrzymałem dwa znaki, o jakie prosiłem – znak od przyrody i znak od łaski, oba różne, jednakże takie same, i oba dane mi z góry. Moja modlitwa została wysłuchana w sposób, który sam nie byłbym w stanie sobie wyobrazić.”

Przejdźmy jednak do artykułu „Oś czasu Wielkiej Bitwy”.

Wielka bitwa z Księgi Objawienia rozpoczyna się przed nami właśnie dzisiaj. Zgodnie z niebiańskimi przekazami naszych czasów i wszystkimi proroctwami zawartymi w Bibli wielki bój będzie teraz ukazywać się na świecie. Księga Apokalipsy opisuje opanowanie Kościoła Chrystusowego na ziemi przez wrogów i ostateczną bitwę o dusze. Proroctwa zawarte w Apokalipsie już się rozpoczęły.

Księga Apokalipsy ukazuje wielki obraz ostatecznej bitwy, a współczesne prywatne objawienie dostarczają niezbędnych szczegółów. Bóg objawia nam to teraz, aby przygotować nas na nadchodzące wydarzenia. Jednocześnie wskazuje na to, że Jego wierni pomogą złagodzić te rozwijające się na naszych oczach wypadki poprzez modlitwę i ofiarę.

Te wiadomości będą atakowane i rozdarte, ale okażą się one prawdziwe. Ci którzy mają uszy do słuchania, niech słuchają tych boskich przekazów dotyczących naszych czasów. I niech odpowiedzą! Nie powinniśmy dopuszczać aby zły tworzył zamęt i rozpacz w naszych sercach. Należy uczynić wszystko, aby pozostać w stanie łaski i modlić się wiele za tych, którzy potrzebują Bożego miłosierdzia. Tylko wtedy Jego Prawda, która nigdy się nie zmienia, podtrzymuje nas. Dzielmy się też tymi wiadomościami.

Według rzetelnego katolickiego proroctwa, większość z pokolenia, które żyje obecnie na świecie, doświadczy dnia ponownego przyjścia Jezusa Chrystusa w Jego chwale. W tym dniu, zabierze Swych wiernych do Ery Pokoju na nowej Ziemi, do Nowego Raju, który nas czeka.

Oto sekwencja zdarzeń (z szacunkowymi datami , opartymi na przepowiedniach) dotyczących Wielkiej Bitwy, tego co nadchodzi i już się rozgrywa:

WIELKI UCISK

Wielki Ucisk (okres 3 ½ roku) się rozpoczął w grudniu 2012 roku

SIEDEM PIECZĘCI (Apokalipsa 5-8)

1. Wielkie Odstępstwo i Schizma

2013

Fałszywy Prorok, oszust wybrany na papieża w Rzymie (zgodnie z przepowiednią). Wierni katolicy pozostają posłuszni Franciszkowi, dopóki kompetentny organ Kościoła nie oświadczy, że jest on heretykiem i jest nieważny.

2014-2015

Wielkie Odstępstwo rozwija się. Panowanie herezji rozpoczyna się w momencie gdy wróg przejmuje Kościół i zasiada na jego tronie zastępując prawdę tolerancją, świeckością i humanizmem, przekręcaniem i błędną interpretacją Słowa Bożego oraz świętych Bożych doktryn. Na końcu Kościół zostanie ukrzyżowany.

Zima 2015 – Wiosna 2016

Zaczyna się Wielka Schizma

2. III WOJNA ŚWIATOWA

2016-2017

Eskalacja wojny na Bliskim Wschodzie.

Jerozolima jest bombardowana przez Iran.

Bliski Wschód zadrży poprzez wielką zagładę atomową.

Izrael zaangażowany w wojnę jądrową z Iranem, Syria walczy z Egiptem (muszę się przyznać, że to miejsce jest dość niejasne, przecież brakuje wspólnej granicy).

USA i Europa reagują gdy wojna na Bliskim Wschodzie się nasila prowokując tym odpowiedź Rosji i Chin.

Globalny krach gospodarczy- Początek w Europie.

Wszystko to prowadzi do III Wojny Światowej, która będzie straszna, lecz krótka – będzie użyta broń jądrowa

3. GŁÓD

2017-2018

Globalny głód nastąpi po Wielkiej Wojnie.

Brak dostaw żywności.

Trzęsienia ziemi i wybuchy wulkanów będą występować w różnych miejscach.

4. PLAGI

2017-2018

Nastąpi zatrucie ziemi poprzez umyślne zanieczyszczenie.

Choroby stworzone przez człowieka zostaną podane ludziom w szkodliwych szczepionkach.

5. MĘCZENNICY

2016-2019

III wojna światowa niosąca ze sobą plagi i zniszczenie, stworzy wielu „męczenników”.

Wielu kapłanów i wiernych, odmówi zgody na przyjęcie nowych przepisów o tolerancji i fałszywego ekumenizmu w Kościele i będą z tego powodu bardzo cierpieć.

Papież Benedykt emeryt będzie musiał uciekać z Rzymu zanim nastąpi Wielkie Ostrzeżenie i ostatecznie umrze okrutną śmiercią na wygnaniu.

6. WIELKIE OSTRZEŻENIE

2016

Moce na niebiosach zostaną wstrząśnięte.

Będą znaki na słońcu, księżycu i gwiazdach.

Następuje Wielkie Globalne Ostrzeżenie Bożego Miłosierdzia a z nim:

1. Wielkie trzęsienie ziemi
2. Słońce staje się czarne
3. Księżyc przemienia się w krwistoczerwony
4. Gwiazdy (meteoryty/ komety) spadają
5. Niebo zwija się niczym zwój
6. Ludność świata jest przerażona

Ludzkość doświadczy wielkiego znaku na niebiosach. Wszystkie światła niebios zostaną całkowicie wygaszone, a wielką ciemność zapadnie na całej ziemi, następnie pojawi się wielki znak krzyża na niebie będący rezultatem zderzenia dwóch komet. Na niebie będzie widoczny ogromny czerwony krzyż który będzie można zobaczyć z każdego miejsca na ziemi.

Wszyscy ludzie na ziemi doświadczą oświetlenia sumień. Będzie to Boży mini-sąd Wielkiego Miłosierdzia. Zdarzenie będzie trwało około 15 minut.

Dla wielu będzie to wyglądać jak koniec świata.

7. SIEDEM TRĄB (Apokalipsa 8-10)

2016-2017

Bóg pieczętuje swoich ludzi, którzy wytrwali w posłuszeństwie i wierności.

Następstwami Siedmiu Trąb będą:

1. Grad i ogień;
2. Góra ziejąca ogniem rzucona w morze;
3. Piołun i gorzkie wody;
4. Ciemność;
5. Szarańcza;
6. Wojna nuklearna;
7. Burze.

Następnie Święte Miasto będzie deptane przez 42 miesiące. Rosja pomaszeruje na wszystkie narody Europy, szczególnie na Włochy, i zawiesi swą flagę nad Kopuła Bazyliki Świętego Piotra następnie Włochy będą poważnie wypróbowane przez wielką rewolucję.

„Dwóch świadków” – 1) Najświętsze Serce Jezusa i Niepokalane Serce Marii; oraz 2) wierni Żydzi i reszta chrześcijan – będą oni świadkami wielkiego zła na świecie.

—————–

ZSTĘPUJE NOWA ARKA (Apokalipsa 11-12)

Wiosna 2016 lub 2017

WIELKI CUD wydarzy się w obrębie roku, w którym nastąpi Ostrzeżenie, w różnych miejscach objawień Maryjnych (łącznie z Garabandal, Medjugorje, Cuenca). Boże znaki pozostaną tam aż do końca świata by pomóc światu przynieść nawrócenie. Nadchodzi godzina Niewiasty, która jest Nową Arką, by wraz ze św. Michałem skruszyć głowę Węża.

Nadszedł czas kiedy niewielka reszta wiernych musi wejść do Nowej Arki Niepokalanego Serca Marii. Ktokolwiek nie wejdzie do tego schronienia zostanie porwany przez wielką nawałnicę, która teraz się rozpętuje.

To są czasy ostatecznej bitwy pomiędzy Maryją i Szatanem, który panuje nad Czerwonym Smokiem oraz Czarną Bestią, które powiodą ludzkość do zaprzeczenia Boga i buntu przeciw Niemu poprzez działanie zła, grzech, nienawiść, nieczystość i pychę.

Poplecznikami Marii są ci, którzy są pokorni, ulegli, mali i dobroczynni, którzy unikają sideł szatańskich i jego łatwego uwodzenia przyjemnością i kompromisem, podążają drogą miłości, czystości i świętości.

Wraz z Wielkim Ostrzeżeniem i Wielkim Cudem nadejdzie Wielka Odnowa pomiędzy wiernymi i pomiędzy ludźmi dobrej woli.

POWSTAJE ANTYCHRYST (Apokalipsa 13)

2016 lub 2017

Zaraz po Wielkim Ostrzeżeniu, antychryst i jego grupa, chociaż osłabiona w wyniku globalnej spowiedzi, rozpocznie planowanie przejęcia Kościoła od wewnątrz.

Kim jest Antychryst? Tym, który aranżuje (fałszywe) porozumienie pokojowe w Izraelu poprzez zjednoczenie Palestyńczyków i Żydów aby zakończyć wojnę.

Będzie on również negocjował pokój w innych obszarach objętych III wojną światową.

Pochodzi on ze wschodu i będzie twierdził, że jest Chrześcijaninem.

On i Fałszywy Prorok zaangażują się w globalną inicjatywą humanitarną, w nową Jedną Światową Religię.

Fałszywy Prorok poprowadzi świat do oddawania czci Antychrystowi i spowoduje, że wszyscy otrzymają jego znak; znak Bestii (mikroukład identyfikacyjny) będzie stosowany przez Jedną Światową Wierność.

Rzym utraci wiarę i stanie się siedzibą Antychrysta panującego przez 42 miesiące. Spowoduje on zaprzestanie odprawiania codziennej ofiary Mszy Świętej i poprowadzi wojnę przeciw osobom poświęconym przez 38 miesięcy. Jednak święci kapłani wciąż będą sprawowali Mszę Świętą w miejscach schronienia dla reszty wiernych.

Wówczas Antychryst będzie twierdził, że jest Mesjaszem wysłanym przez Boga aby ocalić świat.

Fałszywy „Chrystus” poprowadzi wówczas fałszywy „Kościół” na ziemi.

Rozpocznie się Ohyda Spustoszenia – Msza Święta (ofiara) będzie publicznie uchylona przez 1290 dni; ale po 1335 dniach Antychryst zostanie zniszczony.

Rosja/Chiny (prowadzone przez Antychrysta) opanują Europę i wprowadzą tam Komunizm, który ludzie przyjmą.

Poprzez wielkie oszustwo, zaangażują się oni w niszczenie Chrześcijaństwa i Judaizmu (dwaj świadkowie)

Nowy Humanizm zastąpi Chrześcijaństwo.

Chiny, Rosja, Europa i USA wpadną pod kontrolę Antychrysta.

Antychryst utworzy jeden światowy system ekonomiczny w Nowym Babilonie Europy. Cztery wielkie potęgi (USA, Europa, Rosja, Chiny) staną się zunifikowanym reżimem, zorganizowanym aby kontrolować globalny dobrobyt i populację, aby uformować Jeden Światowy Rząd i Religię z Nową Światową Walutą.

Antychryst wejdzie do świątyni Boga i zasiądzie na jego tronie i będzie czcił siebie jako Boga.

 

Zapowiedziane wydarzenia muszą się nadejść. Problem jak zwykle jest z datami. Można powiedzieć, że prognoza jest dość krótkoterminowa, co pozwoli nam przekonać się o wszystkim na własnej skórze. Nie zapominajmy jednak o Jezusowym wezwaniu do czujności (Mk.13.33-37)

Baczcie, czuwajcie; nie wiecie bowiem, kiedy ten czas nastanie. Jest to tak, jak u człowieka, który odjechał, zostawił dom swój, dał władzę sługom swoim, każdemu wyznaczył jego zadanie, a odźwiernemu nakazał, aby czuwał. Czuwajcie więc, bo nie wiecie, kiedy pan domu przyjdzie: czy wieczorem, czy o północy, czy gdy kur zapieje, czy rankiem. Aby gdy przyjdzie, nie zastał was śpiącymi. To, co wam mówię, mówię wszystkim: Czuwajcie!

źródło: twoheartspress.com | dzieckonmp.wordpress.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: