Strona główna » piens.pl - Polska i Wiara ma sens » Jednak sekcje zwłok można robić w weekendy

Notice: Trying to get property of non-object in /home/piens/ftp/www/eprudnik.pl/wp-content/themes/sahifa/framework/parts/post-head.php on line 73

Jednak sekcje zwłok można robić w weekendy

niewygodne.info.pl - sekcja
niewygodne.info.pl – sekcja

Ciekawy materiał pojawił się na stronie niewygodne.info.pl. Sprawa została pewnie przeoczona przez wiele osób w codziennym przekazie informacyjnym. Jednak niechcący ujawniono pewien ważny szczegół, który podważa wiarygodność wcześniejszych oświadczeń organów dochodzeniowych.

Na stronie tvn24.pl ukazała się następująca informacja dotycząca sekcji zwłok dwóch osób zastrzelonych w Sanoku:

„Zginęli od pojedynczych strzałów w skroń, na krótko przed interwencją Policji. Nie wiadomo, czy pierwszy zginął 32 letni mężczyzna, czy 17 letnia dziewczyna. Wiadomo jednak, że oboje zmarli w krótkim odstępie czasu – wynika z sekcji zwłok pary z Sanoka, które zostały przeprowadzone w SOBOTĘ w Rzeszowie. Do wyników sekcji dotarła TVN24.”

Kiedy w piątek 11 stycznia, zwykły gangster strzela do dziewczyny, a następnie zabija sam siebie (czym pasjonują się wszystkie media prorządowe), natychmiast jest zlecana sekcja zwłok., która zostaje przeprowadzona w weekend, a jej wyniki są znane już w poniedziałek.

Gdy „samobójstwa” popełniają Andrzej Lepper, były minister rolnictwa, w piątek. Chorąży Remigiusz Muś, ważny świadek w sprawie „katastrofy” smoleńskiej, w sobotę. Generał Sławomir Petelicki, osoba ujawniająca szwindle władzy w sprawie „katastrofy” smoleńskiej, w sobotę. Sekcje zwłok zostają zlecone dopiero w poniedziałek., zaś prorządowe media informują, że zakłady medycyny sądowej w Polsce nie pracują w weekendy., dlatego nie można sekcji przeprowadzić szybciej.

Wygląda na to, że „samobójcom” musiało coś „wywietrzeć” z ich martwych organizmów, a niezbędny do tego czas wynosi nieco ponad 24 godziny. W tej sytuacji warto na poważnie zastanowić się nad słowami wypowiedzianymi 6 kwietnia 2010 roku przez Janusza Kurtykę byłego szefa Instytutu Pamięci Narodowej, (10 kwietnia 2010 roku Janusz Kurtyka zginął w „katastrofie” smoleńskiej) „Demontaż państwa już się skończył, teraz będą znikać ludzie”. Słowa te padły po wyjściu wzburzonego Janusza Kurtyki z konferencji katyńskiej.

Tu cytat z relacji red. Anny Pietraszak, która słyszała wypowiedziane przez prezesa Kurtykę zdanie.
„…a na zakończenie zacytuję może słowa, które mi utkwiły bardzo w pamięci… ostatnie słowa, jakie słyszałam, prezesa Kurtyki… prezesa IPNu. Powiedział te słowa tuż po konferencji katyńskiej, jaka miała miejsce 6 kwietnia 2010 roku. Wyszedł z tej konferencji bardzo zdenerwowany i rzucił takie słowa „DEMONTAŻ PAŃSTWA JUŻ SIĘ SKOŃCZYŁ. TERAZ ZACZNĄ ZNIKAĆ LUDZIE”.”
Słowa te można usłyszeć od 7:53 poniższego nagrania:

źródło: http://niewygodne.info.pl/gfx/sekcje-zwlok-weekend2.gif

Króluj nam Chryste

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

%d bloggers like this: