Strona główna » piens.pl - Polska i Wiara ma sens » Żyrynowski – wojna w Polsce w czerwcu

Żyrynowski – wojna w Polsce w czerwcu

Władymir Żyrynowski, rosyjski odpowiednik Stefana Niesiołowskiego, występując w telewizji przedstawił scenariusz dla Europy i Bliskiego Wschodu na najbliższy czas, oto jego najważniejsze punkty:

  • Europa zostanie zniszczona w ciągu najbliższych 20 lat, a powodem jej upadku będą europejskie demokratyczne instytucje i prawa człowieka;
  • Turcja upadnie ponieważ przeszkadza w relacjach Rosji z NATO i Rosji z USA, w jej miejsce powstanie Kurdystan.

Tu można zobaczyć całe nagranie:

https://www.youtube.com/watch?v=EZPjtEPJ6HU

Tak wyglądają prognozy dla Europy i Bliskiego Wschodu, tymczasem sprawa Polski dla Żyrynowskiego jest nadzwyczaj prosta. Polska nie ma żadnej przyszłości ponieważ zostanie rozdarta przez Rosję i Niemcy. Jedna jej połowa zostanie spalona, a druga rozstrzelana. Zachodnie ziemie wrócą do Niemiec, a wschód wraz z Ukrainą i krajami bałtyckimi będzie łupem Rosji. Umowa w tej sprawie miała być podpisana w zeszłym roku, a akcję zaplanowana na CZERWIEC’2016. O wszystkim tym wiceprzewodniczący rosyjskiej Dumy powiedział w swoim wywiadzie, którego udzielił dla Fakt24.pl we wrześniu 2015 roku.

Można powiedzieć, że to wszystko to brednie szaleńca jednak termin napaści na Polskę w zdumiewający sposób pokrywa się z terminami, które podawane są w orędziach Żywego Płomienia.

W przekazie 685 z maja 2015 roku Bóg Ojciec zapowiada:

Polacy, trwa wasze wyniszczanie, tak jak kilka lat temu było wam to zapowiadane, czy tego nie zauważyliście? Pojawiło się w tym czasie wiele ofiarnych, mężnych serc. Coraz więcej osób zamawia Msze Święte: „Do dyspozycji Trójcy Świętej poprzez Niepokalaną”, oraz: „Według intencji Matki Bożej”. Intencje te sprawiły, że mogłem dać wam szansę na chwilę oddechu. Jeżeli od teraz, przez rok nie podejmiecie właściwych działań, to ponownie oddam was waszym wrogom, a działać będą tak destrukcyjnie, że zacznie się gruntowne oczyszczenie Narodu, w waszej polskiej krwi.

Chcę się wami posłużyć, bo mogę to uczynić, ale nazbyt wielu Polaków dołącza do ludzi diabła, poprzez popełnianie ciężkich grzechów. Chcę wam pomóc, ale niewielu tę pomoc chce przyjąć. Jeżeli zaczniecie pokutę i zaczniecie się nawracać, dokonacie intronizacji Mojego Boskiego Syna, to wkrótce zmieni się wasz los na lepsze, a ludziom będzie się żyć o wiele lepiej. Jednak, gdy zatniecie się w uporze i mnożyć będziecie nieustannie wasze nieprawości, to dość szybko oddam was w ręce waszych odwiecznych i nowych ciemiężycieli. Poleje się w tym czasie wiele polskiej krwi.

Kładę przed wami o Polacy możliwość dokonania wyboru, a na podjęcie decyzji daję wam rok. Po jego upłynięciu decyzja zapadnie na dobre, a rozpocznie się to, co wybraliście.

W przekazie 688 z czerwca 2015 znajdujemy:

Kochane dzieci Boże, tak bardzo was kocham, dlatego chcę, abyście się schroniły w Moim Sercu oraz Sercu Mojej Świętej Mamy, a tylko tak ocalicie siebie i bliskich. Polacy, o ile Mnie posłuchacie, to możecie pomóc Mi ratować inne narody i cały Kościół Święty. Jeżeli jednak zatniecie się w czynieniu zła, to już w niedługim czasie popłynie wiele, wiele polskiej krwi. Proszę was o pomoc w ratowaniu Kościoła Świętego. Pragnę jednak, aby to była pomoc praktyczna.

Po upływie roku, który wam ofiarowałem, decyzja ostatecznie zostanie podjęta.

Przekaz 692 z sierpnia 2015, słowa Matki Bożej:

Modlitwa, post i jałmużna, to tymi najprzedniejszymi, dobrymi uczynkami wszystko odpokutujecie. Trójca Święta żąda, aby zakończyły się w Polsce wszelkie rządy bezbożne. Muszą być respektowane w prawach, wszelkie Boże Prawa. Zmiany musicie poczynić na każdym poziomie. Gdy zaczniecie działać, demon nie da wam spokoju. Jeżeli mocno oprzecie się na Bogu, jeżeli Intronizujecie Mojego Boskiego Syna, jeżeli żyć będziecie Bożym Prawem, demony nic wam nie zdołają uczynić. Jeżeli jednak zbagatelizujecie Boże wołanie, to za niecały rok, poleje się morze polskiej krwi. Bóg położył o Polsko przed tobą wybór, cóż wybierzesz?

Przekaz 708 z lutego 2016, słowa Pana Jezusa:

Jest w Polsce jeszcze wiele nieprawości i grzechu w stosunku do zbyt małej liczby wynagradzających. Termin, jaki był wyznaczony dla waszej ochrony już niedługo minie. Po nim o ile się nic nie zmieni, Anioł, wykonawca Sprawiedliwego Gniewu Bożego rozpocznie swoją pracę. Ostrzegam was z bólem serca, ale nie zostawiacie Mi wyboru. Przez swoją krnąbrność oraz popełniane wielkie grzechy.

Gdy odsłonię Polskę całkowicie, gdy zabraknie tarczy modlitewno – pokutnej, to Anioł Niszczyciel rozpocznie swoją pracę, a wówczas demony otrzymają pozwolenie niszczenia leniwych sług Kościoła Świętego. Niemcy, Rosja, Ukraina, Żydzi Chazarscy i inni, będą chcieli „rozdrapać” waszą Ojczyznę, ziemię i bogactwa.

Wejdzie do Polski wielka ilość muzułmanów, którzy wraz z wrogo do was nastawionymi, Rosjanami, Niemcami i Ukraińcami staną do mordowania was. Na pierwszy ogień pójdą kapłani, hierarchia, zakony męskie i żeńskie. W szybkim tempie mogą zlikwidować do 80% stan duchowieństwa. Ludzie będą w wielkim szoku, a działania militarne niewiele pomogą. Coraz bardziej szerzyć się będzie w Polsce zniszczenie, terror i gwałty. W Polsce zniszczonych będzie w znacznym stopniu w wyniku m.in. bombardowania, co najmniej osiem wielkich miast polskich. Znacznie ucierpią również sanktuaria, nawet te, które do tej pory były chronione.

W tym czasie będzie wielu zabitych, wiele ruin, zniszczone będą wszystkie węzły komunikacyjne i energetyczne. Równolegle rozpocznie się wielkie wyniszczanie Polaków na całym świecie. W wyniku tych działań zostanie około 8-10 milionów Polaków. Ci którzy pozostaną, rozpoczną gorący szturm do Nieba, co uratuje tych co pozostali, a ci wykonają wszystko to, o co się ich prosi.

Jeżeli o Polsko się nie nawrócisz, nie opamiętasz się, nie rozpoczniesz modlitw, wynagrodzeń i ekspiacji, to już niedługo tak właśnie wyglądać będzie wasza przyszłość. Wołam i proszę przez Moje wybrane narzędzia, którymi się posługuję. Jest wielu bagatelizujących to wołanie, bo gardzą Moimi posłańcami, w tym i tobą Żywy Płomieniu. W międzyczasie nastąpi oświetlenie sumień, dzięki czemu wielu ludzi na całym świecie nawróci się. W tym czasie dość szybko zacznie swoje oficjalne działanie Antychryst. Zwiedzie on większość ludzi na całej ziemi.

Króluj nam Chryste
Andrzej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!