Strona główna » piens.pl - Polska i Wiara ma sens » Telewizja republika ruszyła !

Telewizja republika ruszyła !

Tak, stało się !!! Ruszyła Telewizja Republika, która miejmy nadzieję, będzie podporą mediów niezależnych. Dzisiaj już nie tylko poranki w radiu WNET, ale również Telewizja Republika staną się dla mnie stałym źródłem informacji.

Dziennikarze pracujący dla mediów głównego nurtu, tzw. mainstreamu, to prawdziwi „żołnierze zniewolenia”. Odpowiadają oni za mentalną niewolę całego naszego narodu. Działalność takich stacji i gazet jak TVN, Radio Zet, Gazeta Wyborcza, zwana też Koszerną, przyczynia się do powszechnego ogłupienia i znieczulenia całego społeczeństwa. Dzięki przekazywanym przez nie „uspokajającym” informacjom udaje się wykorzystywać i ograbiać Polskę i Polaków w stopniu do tej pory nie spotykanym i bez większego oporu społecznego.
Jest jednak nadzieja, że działalność mediów niezależnych obudzi w końcu śpiącego olbrzyma i zrzucimy tak jak Węgrzy, Islandczycy, czy Bułgarzy obcy reżim.

Słuchaliśmy już wykładu Andrzeja Wronki  w którym mówił o metodologii. Metodologia, jak mówi,  jest to sposób dochodzenia do prawdy, w sposób możliwie jak najbardziej obiektywny, który wymusza krytyczną analizę informacji. Bez porównania, konfrontacji, kompletności i wyjaśnienia pojęć dojście do prawdy jest po prostu bardzo utrudnione, a czasami wręcz niemożliwe. Dlaczego o tym mówię? Ponieważ telewizja niezależna pozwoli nam na dochodzeniu do prawdy. Z korzyścią dla nas.

Poniżej podaję link do jednej z pierwszych audycji wyprodukowanej przez TV republika:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!