Reduta Dobrego Imienia Polska Liga Przeciw Zniesławieniom

Polacy  podczas wojny walczyli przeciwko agresorom zarówno z zachodu jak i wschodu, budując najpotężniejszą konspirację okupowanej Europy i wystawiając czwartą co do liczebności armię państw wojujących w II wojnie światowej. Dla przeciętnego Polaka sprzed 25 lat były to fakty historycznie oczywiste.

W ciągu lat istnienia III RP okazało się, że w świecie panuje zupełnie inne przekonanie – że to Polacy są współwinowajcami II wojny światowej, a o ofiarach polskich mało kto słyszał. I że istniały „polskie obozy koncentracyjne”, że obok mitycznych nazistów Holokaustowi są winni Polacy.

Przystąp do Reduty

Przystąp do Reduty i broń dobrego imienia Polski, wypełnij formularz na stronie: http://reduta-dobrego-imienia.pl/?page_id=2

Reduta Dobrego Imienia rozpoczęła współpracę z Towarzystwem Patriotycznym – Fundacją Jana Pietrzaka. Dzięki temu, że Reduta będzie działać w ramach Towarzystwa Patriotycznego możliwe stają się przedsięwzięcia, które wymagają oficjalnych ram instytucjonalnych –  występowanie do władz, pozwy sądowe, zbieranie darowizn na działalność.

Wszystkich Państwa proszę o jak najszersze informowanie o istnieniu Reduty oraz o czynne włączenie się do jej działań. Najłatwiejsze jest dokonanie wpłaty, nawet drobnej kwoty – finanse są istotne.

Ci którzy mogą – niech przesyłają przez formularz na stronie „Dokumentacja zniesławień” informacje na temat pojawiających się zniesławień. Na podstawie tych informacji będziemy występować do osób i instytucji zniesławiających z protestami – i wtedy będzie do Państwa wysyłany mail z linkiem do strony www, na której będzie się można w sposób elektroniczny podpisać pod takim protestem.

Wreszcie – będzie potrzebna Państwa fizyczna obecność w miejscach, w których będziemy protestować przeciwko zniesławieniom dotykających Polskę i Polaków – informacje o tych protestach będą rozsyłane mailem do członków Reduty.

http://towarzystwopatriotyczne.org
http://reduta-dobrego-imienia.pl

Jan Pietrzak – artysta, autor hymnu, „Żeby Polska była Polską”, w roku 1995 kandydował w wyborach prezydenckich, uhonorowany tytułem „Załużony dla NSZZ Solidarność”, odznaczony przez ś.p. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski .

Maciej Świrski – dziennikarz obywatelski, publikuje na swoim blogu wywiady z osobami życia publicznego, w l  2006-2009 wiceprezes Polskiej Agencji Prasowej, członek Obywatelskiej Komisji Edukacji Narodowej.

Wywiad z Maciejem Świrskim

O inicjatywie Reduty Dobrego Imienia opowiadał dla Radia Wnet Maciej Świerski, czyli bloger Szczur Biurowy.

Posłuchaj na: http://www.radiownet.pl/#/publikacje/swirski-godnosc-polski-jest-zniewazana

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here