Seks edukacja?

Seks edukacja już w przedszkolu, gender na studiach, w tak zwanym międzyczasie przyzwolenie i instytucjonalizacja związków różnych konfiguracji.

Bóg daje życie, szatan nie potrafi tego zrobić i może dlatego tak mocno atakuje tę sferę w życiu ludzi. I choć nigdy dotąd seks nie był tak „prosty“, to demografia pokazuje, że sprowadzono go do przyjemności, którą filozofia nazywa delectabile.

W tym kontekście kilka słów Dietricha von Hildebranda o tzw. wychowaniu seksualnym w szkole.

Innym przerażającym postępowaniem totalitarnym jest wprowadzenie wychowania seksualnego do szkół. Depcze się prawo rodziców do wychowania dziecka i jest to niesłychana ingerencja o charakterze totalitarnym. Ale znacznie bardziej haniebne jest ingerowanie w duszę dziecka: przedstawia mu się w zneutralizowanej formie, publicznie, w klasie szkolnej, pewną dziedzinę, która należy do szczególnie intymnej sfery życia ludzkiego. Jest to sfera, która dla każdego człowieka stanowi tajemnicę, do której istoty należy, iż nie można jej się nauczyć ani zobiektywizować tak, jak inne dziedziny: języków, nauk przyrodniczych, matematyki. Każdy człowiek musi odkryć tę sferę na swój własny sposób. Powinna być nad nią rozpostarta zasłona aż dziecko osiągnie dojrzałość, by mogło zrozumieć, że ta sfera jest w sposób szczególny podporządkowany miłości małżeńskiej, niepowtarzalnemu wzajemnemu darowi z siebie. Naukowe objaśnienia udzielane już sześcioletnim dzieciom oraz traktowanie seksualności bez emocji, jako sfery czysto biologicznej, fałszuje tę dziedzinę oraz stosunek do niej.

Powstałe szkody są nie tylko ogromne z moralnego punktu widzenie, ale i zgubne z czysto ludzkich względów. Neutralizacja seksualności, wynikająca z publicznego charakteru przestrzeni szkolnej — tym bardziej, że sfera ta staje się przedmiotem nauczania — jest formą odczłowieczenia i niesłychaną totalitarną ingerencją państwa.

źródło: delurski.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!