Strona główna » piens.pl - Polska i Wiara ma sens » Niemcy do domu, Polacy do pracy

Niemcy do domu, Polacy do pracy

Zachęcam do przeczytania niezwykłego tekstu autorstwa Igora Zamorskiego z lipca 2013 roku. Włos jeży się na głowie gdy docierają do nas te wszystkie informacje. Warto zwrócić uwagę na powrót, dosłownie w ostatnich dniach, sprawy sprzedaży polskich lasów.

Niemcy do domu – Polacy do pracy. Taki napis na murze zobaczyłem kiedyś we wczesnych latach 90-tych. Hasło tak wieloznaczne , przewrotne i nośne , że przyjąłem je za własne.

Ale bliżej spraw bieżących.
Podnoszona jest ostatnio przez opozycję i blogerów kwestia czy Tusk zdawał sobie sprawę z tego iż podpisuje pakiet klimatyczny sprzeczny z polską racją stanu. Tusk- jako namiestnik Angeli Merkel Na Polskę podpisał pakiet klimatyczny doskonale wiedząc co robi. Pamiętacie aferę z samolotami którą rozpoczął Graś a podchwyciły usłużne polskojęzyczne media? To był lot w sprawie negocjacji klimatycznych. Nie dało się Prezydenta odwieść od twardych negocjacji? Pozbyli się go. Jak zwykle współpracując i próbując przy tym przechytrzyć Moskwę. I gdy ” obiektywne przeszkody” co do podpisania takiego paktu ustały – Tusk w imieniu Polski i z korzyścią dla Niemiec pakiecik podpisał.

A pamiętacie Państwo jak Tusk rozpaczliwie lasy chciał sprzedawać? Otóż ta sprawa jeszcze wróci – albowiem gdy Polacy sprzedadzą lasy Niemcom to „opłaty klimatyczne” wkrótce zasilą unijny budżet a Niemcy dostaną za polskie lasy dotację z tych opłat w związku z walką z CO2 (upichci się szybko takie rozwiązanie) tak, że to Polacy sfinansują zakup swoich lasów przez Niemców i będą płacili na ich rzecz dożywotni haracz. Co więcej, Niemcy posiadając polskie lasy „zjadające CO2” i przynoszące krocie „z powietrza” będą mogli spokojnie zacząć wydobywać polski węgiel, który kupią razem z kopalniami i zamieszkującymi tereny przykopalniane tubylcami. Będą mieli lasy, kopalnie i ziemię, którą już wykupują masowo nie tylko przez ” słupów” ale także jako HKT-a. Protesty rolników na północy Polski obnażają ten mechanizm, który działa w granicach III Rzeszy, których to granic Niemcy nigdy się nie wyrzekli. A Polacy to uznali podpisując kolejne hołdy niemieckie. Dalsza część substancji materialnej w postaci domów , fabryk, parcel i innych nieruchomości zostanie przetransferowana Niemcom za pomocą podatku katastralnego, który de facto działa na razie z zerową stawką w Polsce.

Jeżeli dodać dalszą degradacje gospodarki i planowe niszczenie firm za pomocą aparatu państwowego, to trzeba stwierdzić, że Donald Tusk to najlepiej wydane pieniądze Angeli Merkel i stojących za nią ludzi. A gdy tylko kryzys w Polsce zostanie odpowiednio pogłębiony- wystarczy ogłosić plebiscyt. Na początek wśród najbardziej uformowanej grupy mitycznych choć coraz bardziej medialnie pompowanych „Dolnoślązaków”- na początek. Te działania to bardzo skrupulatnie rozpisany scenopis poszczególnych wydarzeń, które w zamyśle ich autorów mają doprowadzić w konsekwencji do sprowadzenia Państwa Polskiego do „strefy buforowej na terenach etnograficznie polskich – pozbawionej armii i przemysłu ciężkiego” – pomiędzy zjednoczonymi Niemcami a Rosją jak głosi podpisany również przez Polskę traktat 2+4 regulujący zasady zjednoczenia Niemiec. Jako postscriptum przytoczę starą zasadę działań niejawnych, mówiącą o tym, że każda dobrze zaplanowana operacja powinna się „sama” sfinansować. A jako post postscriptum- wiecie Państwo , że zgodnie z prawem międzynarodowym – co również o zgrozo ratyfikowała Polska – obywatele polscy urodzeni na dawnych ziemiach III Rzeszy są prawnie Niemcami – najgorszej kategorii ale jednak Niemcami? Po co? Ano po to aby był to wewnątrz-niemiecki plebiscyt!!

I taką optykę polecałbym przyjmować w rozpatrywaniu tego co wiedział a czego nie wiedział w odniesieniu do pakietu klimatycznego Tusk. 

Jak widać z tego tekstu nie tylko Żydzi zainteresowani są naszymi lasami.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/1443/niemcy-do-domu-polacy-do-pracy

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!