RÓŻANIEC TWOJĄ BRONIĄ
W WALCE O NAWRÓCENIE

CZY CHCESZ POMÓC SWOIM BLISKIM?

Z pewnością słyszałeś, że w maju 1917 roku Matka Boża ukazała się w Fatimie trójce pastuszków – Łucji, Hiacyncie i Franciszkowi. Jednak, czy wiesz, jak ważne jest orędzie, które objawiła im podczas tego i kolejnych spotkań?

Jest ono skierowane do wszystkich ludzi. Jest orędziem tragedii i nadziei.

Tragedii, bowiem Matka Boża ukazała dzieciom bezmiar katastrof, na jakie skazują się ludzie, odrzucając Pana Boga:

Pani Nasza pokazała nam morze ognia, które wydawało się znajdować w głębi ziemi; widzieliśmy zanurzone w tym morzu demony i dusze niczym przezroczyste, płonące węgle, czarne lub brunatne, mające ludzką postać, pływające w pożarze, unoszone przez płomienie, które z nich wydobywały się wraz z kłębami dymu, padając na wszystkie strony jak iskry w czasie wielkich pożarów, pozbawione ciężaru i równowagi, wśród bolesnego wycia i jęków rozpaczy, tak że byliśmy przerażeni i drżeliśmy ze strachu.

Nadziei, bo pokazała, że jest dla nas wszystkich wybawienie…

…wybawieniem jest modlitwa!

Na pewno znasz wielu ludzi, którzy dawno już zapomnieli o Bogu – być może jest wśród nich także ktoś z Twoich bliskich.

Coraz częściej publicznie manifestuje się wrogość wobec Boga i Jego przykazań. Jako dowód zacytuję kilka fragmentów z prasy:

  • Profanacja w gdyńskim kościele. Skradziono konsekrowane hostie
  • Bluźnierstwo „Gazety Wyborczej”: Pan Jezus począł się z in vitro
  • Rzym: przewrócili na ziemie, bili, wyzywali od faszystów. Broniący rodziny nastolatek ofiarą napaści

Być może sprawcy tych zatrważających czynów byli kiedyś blisko Boga, żyli w zgodzie z własnymi rodzinami, ale popełnili jakiś błąd, gdzieś się pogubili. Zabrakło im sił, wsparcia drugiej osoby, czyjejś modlitwy.

Modlitwa – to właśnie zadanie dla Ciebie. Zadanie, które również Tobie powierzyła Matka Boża, kiedy w Fatimie powiedziała:

„Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił”

Matka Boża dała nam pokutę i nadzieję – nadzieję, która każdego dnia pozwala mi czytać świadectwa osób, które dzięki modlitwie wyprosiły największe łaski.

Tego doświadczyła pani Bogumiła z Łodzi:

„10 lat temu otrzymałam od Was ulotkę z wizerunkiem Matki Bożej Fatimskiej. W tym czasie moja córka była w silnej depresji. W jej intencjizaczęłam codziennie odmawiać Różaniec i modlić się do Matki Bożej Fatimskiej, zawierzając Jej całkowicie. Córka od 5 lat jest zupełnie zdrowa i również ona dziękuję za to Matce Bożej”

Zwłaszcza w maju – miesiącu szczególnie poświęconym Niepokalanemu Sercu Maryi – pamiętaj w swojej modlitwie o tych członkach Twojej rodziny albo Twoich znajomych, którzy odeszli od Kościoła.

Jeśli wejdziesz na stronę www.swiatlofatimskie.pl i zapalisz wirtualną świecę, to w intencji nawrócenia grzeszników razem z Tobą będą się modlić siostry zakonne!

Twoja świeca może płonąć przez siedem lub trzydzieści dni. Możesz wybrać także świecę wieczystą, stając się tym samym Apostołem Fatimy – jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, kliknij w ten link.

Módl się o nawrócenie grzeszników, jak prosiła Najświętsza Maria Panna. Dzięki temu ocalisz od potępienia duszę niejednego człowieka, za którego nikt się nie modli!

W Jezusie i Maryi,

Sławomir Olejniczak
Prezes Instytutu Ks. Piotra Skargi

P.S. Pamiętaj o słowach samej Maryi – „Módlcie, módlcie się wiele, czyńcie ofiary za grzeszników, bo wiele dusz idzie na wieczne potępienie, bo nie mają nikogo, kto by się za nie ofiarował i modlił”. Zapal świecę w intencji nawrócenia tych, którzy błądzą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here