Strona główna » piens.pl - Korona publikacji » „Masoneria polska 2012” dr Stanisław Krajski

„Masoneria polska 2012” dr Stanisław Krajski

Chciałbym zachęcić do zapoznania się z materiałami jakie prezentuje na swoim spotkaniu w dniu 16 czerwca 2012 roku u Ojców Franciszkanów we Wrocławiu dr Stanisław Krajski, autor książki „Masoneria polska 2012”.

Stanisław Krajski to polski historyk filozofii, nauczyciel akademicki, publicysta, prozaik, tłumacz. Uzyskał stopień doktora nauk filozoficznych. Objął funkcję adiunkta na Wydziale Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie. Wykłada również w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu.

Regularnie publikuje w gazecie „Nasz Dziennik”. Jego artykuły poświęcone są m.in. wolnomularstwu i New Age. Jest blisko związany ze środowiskiem Radia Maryja. Należy do Akcji Katolickiej.

W Telewizji Trwam prowadzi:

we wtorki – cotygodniowe programy z cyklu o dobrym wychowaniu „Savoir vivre”
w piątki – cotygodniowe programy z cyklu rozmowy o filozofii „Świat Michała” (wraz ze swoim synem Michałem

źródło: https://pl.wikipedia.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Krajski

Masoneria polska 2012
Masoneria polska 2012

Dr Krajski przytacza tło historyczne wydarzeń, które rozgrywają się od 10 kwietnia 2010 roku i trwają do dnia dzisiejszego.

W wykładzie opowiada o masonerii rytu francuskiego działającej w strukturach polskich Wojskowych Służb Informacyjnych, o jej działaniach, powiązaniach z masonerią rytu francuskiego w rosyjskim wywiadzie wojskowym GRU. Przytacza fragmenty wypowiedzi osób zarządzających tymi organizacjami, z których jasno wynika, że możemy spodziewać się kolejnego rozbioru Polski, ale za to rozbioru z „ludzką twarzą” ponieważ będziemy mogli mówić po polsku, zachowamy swoją słowiańskość, natomiast z życia publicznego w Polsce ma zostać usunięty największy cierń w walce o masońskie panowanie nad światem – Kościół Katolicki.

W czasie wykładu padają nazwiska czołowych polityków, biznesmenów i jednego wysokiego rangą duchownego.

Całość jest mocno porażająca.

I część spotkania – wykład:

II część spotkania – dyskusja po wykładzie:

W czasie spotkania padają słowa, o potrzebie prześladowania Kościoła Katolickiego w Polsce, bo to może tylko Kościół umocnić. Dr Krajski przewiduje taką możliwość, a nawet opowiada szczegółowo, o niektórych aktach przemocy stosowanych wobec Obrońców Krzyża na Krakowskim Przedmieściu, co jest bardzo zbieżne z listami księdza Adama Skwarczyńskiego skierowanymi do kapłanów, w których zapowiada prześladowanie Kościoła w Polsce:

Pomimo otaczających nas macek ośmiornicy ciągle jeszcze Polska może wygrać, a zwycięstwo jest możliwe tylko w jeden sposób, przepis podaje sam wykładowca dr Krajski.

Wbrew wszystkiemu jestem jednak optymistą.

Tak oto kończę książkę:

Nie po to napisałem tę książkę byśmy założyli w bezsilności ręce, byśmy doszli do wniosku, że nic nie możemy, bo wszystko jest w rękach masonerii.

W tym miejscu warto przytoczyć następujące słowa Prymasa Tysiąclecia wypowiedziane przez Niego przed samą śmiercią: „Dzisiaj nieustannie przerzuca się odpowiedzialność na społeczeństwo, naród, państwo, na układy społeczno-polityczne. Wszyscy są winni. Widzimy winowajców wokół siebie, tylko ja jestem niewinny. (…) Jeżeli będziemy zajmowali się tylko wyrokowaniem, a nie odnową naszego życia osobistego, popełnimy ciężki błąd i pogłębimy schorzenia naszego społeczeństwa. Nie przerzucajmy odpowiedzialności na innych! (…) Olbrzymia rzesza ludzi jest obciążona odpowiedzialnością za stan, w jakim się obecnie znajdujemy. To nie jest tylko problem polityczny, chociaż jest on ważki i doniosły. Wiemy, że ci potężni ponoszą najcięższą odpowiedzialność. Ale też w należytej proporcji odpowiedzialność ta jest kolektywna (…). Musimy więc dobrze zbadać nasze sumienie, w czym my zawiniliśmy”.

I gdy zbadamy te sumienia powinniśmy podjąć działanie nie tylko po to by odkupić nasze winy, ale by wreszcie zacząć ratować Polskę. To już ostatni moment. Jeszcze możemy zwyciężyć.

To zwycięstwo nie przyjdzie na drodze tylko politycznej. Przeciwnik walczy z nami w pierwszym rzędzie w perspektywach moralnej i duchowej i w tych perspektywach musimy mu się w pierwszym rzędzie przeciwstawić.

To przeciwstawienie nie może być tylko werbalne, nijakie letnie. Trzeba radykalnych działań takich jak w swoim czasie na Filipinach, na Węgrzech, w Austrii.

Musimy, między innymi, konsekwentnie i stale, uparcie zacząć publicznie i masowo na ulicach polskich miast manifestować naszą wierność Królowej Polski, naszą polskość, naszą wolę.

Musimy, między innymi, publiczną modlitwą otoczyć przeniknąć Polskę i osaczyć wroga.

Czy mamy zginać upokarzani i opluwani, na kolanach przed możnymi tego świata w hańbie sprzeniewierzenia się Polsce, Chrystusowi, Matce Bożej Królowej Polski czy zwyciężyć w wielkiej erupcji tej lawy, o której mówił Adam Mickiewicz, tej lawy, która wciąż płonie w głębinach polskości?

Możemy zwycięży wielkie zło dobrem, z Krzyżem i różańcem, ale musi to heroiczna, zdeterminowana, wszechogarniająca Polskę Nowa Konfederacja Barska.

Ludzie zaczęli się już organizować, została powołana do życia Krucjata Różańcowa za Ojczyznę.

Zachęcam wszystkich do podjęcia boju, do wyrwania się z macek, które nas duszą. Nie dajmy sobie zamalować okien w domu i wierzyć tylko w rzeczywistość, która dociera do nas przez telewizję.

http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!