Po wygranych przez Donalda Trumpa wyborach prezydenckich w USA wśród międzynarodowego lewactwa zapanowała wręcz histeria. W Polsce część mediów i dziennikarzy mainstreamu nie może pogodzić się ze zwycięstwem prawicowego kandydata.

Ja się zastanawiam, co teraz będzie z weteranami obrażanymi przez Donalda Trumpa, co będzie z kobietami, którym okazywał kompletny brak szacunku? Co będzie wreszcie z Hillary Clinton? – rozpaczała na antenie TVN24 Jolanta Pieńkowska.

Należąca do Agory Gazeta.pl z wielkim zaangażowaniem przytacza głosy zaniepokojonych losami USA i Polski. „Po Brexicie i zwycięstwie Donalda Trumpa idą naprawdę niepewne czasy. Ostatni dzwonek, aby Polska wygasiła spory z sojusznikami i UE” – pisze na Twitterze cytowany przez portal Radosław Sikorski, były minister spraw zagranicznych.

To jednak nie koniec absurdów. „Skutki zwycięstwa Trumpa dla Polski? 20 lat autorytaryzmu Jarosława Kaczyńskiego” – tak swoich czytelników usiłuje wystraszyć redakcja „Polityki”.

Zwycięstwo zbudowane »na gniewie i fałszu«. »Poniesie się jak fala uderzeniowa przez świat«” – ubolewa z kolei TVN24.

Donald Trump wygrał wybory, miliarder będzie nowym prezydentem USA. I nie ma się z czego cieszyć” – wyrokuje należący do Tomasza Lisa portal naTemat.pl.

Warto przypomnieć, że pieniądze na kampanię wyborczą przegranej Hilary Clinton popłynęły również ze strony agenta Iluminatów Georga Sorosa tego samego, który zainwestował kupując w Polsce akcje Agory i zasilając w ten sposób finansową kroplówką upadający koncern medialny Michnika. W tym gorącym powyborczym okresie, w USA właśnie rozpoczęły się manifestacje przeciwko wybranemu prezydentowi, należałoby pilnie śledzić kto w jaki sposób się wypowiada ponieważ w obecnej chwili krzyk ponoszą pieniądze zainwestowane przez banksterów w ideologiczny przewrót na świecie, a lewacka histeria ma swoje drugie dno i ukrytych sponsorów. Aktualnie w prosty sposób można stwierdzić kto skąd jest finansowany ponieważ kto płaci ten wymaga.

na podtawie: http://niezalezna.pl/88939-histeria-tvn-u-i-wyborczej-strasza-trumpem-tak-jak-straszyli-pis-em

1 KOMENTARZ

  1. Pisowskie żydostwo na czele z Kalkensteinem i komunistycznym prokuratorem Piotrowiczem,który prawdziwych POlaków wtrącał do więzień a dziś udaje patriotę zrobi wszystko co w ich mocy żeby upodlić POlskę,ośmieszyć w oczach Unii i USA.Żydek Kalkenstein tylko czeka żeby wprowadzić w POlsce żydowskie zwyczaje i święta.POlacy mu na to nie pozwolą.Czekam tylko kiedy Amerykanie ujawnią zapis jego ostatniej rozmowy z bratem,najgorszym prezydentem wdziejach POlski,na szczęście już świetej pamięci Lechem Kalkensteinem znanym w POlsce pod nazwiskiem Kaczyński.Może wtedy naród POlski się obudzi i POpędzi tych żydowskich antyPOlaków z naszej ojczyzny.Tak nam dopomóż Bóg.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here