Strona główna » piens.pl - Polska i Wiara ma sens » Krótkie egzorcyzmy przy nagłych spięciach z bliską osobą w małżeństwie lub rodzinie

Krótkie egzorcyzmy przy nagłych spięciach z bliską osobą w małżeństwie lub rodzinie

Zachęcam do przeczytania i zastosowania w praktyce modlitw egzorcyzmujących ułożonych przez ks. Adama Skwarczyńskiego, a mających za zadanie wspomóc nas w walce z demonami wprowadzającymi zamęt w naszym w naszych małżeństwach i rodzinach.

KRÓTKIE EGZORCYZMY PRZY NAGŁYCH SPIĘCIACH
Z BLISKĄ OSOBĄ W MAŁŻEŃSTWIE LUB RODZINIE.

(Trzykropek […] zastępuje imię lub określenie tej osoby).

Matko Najczystsza, okryj […] (lub mnie) welonem czystości z Golgoty (wyobrazić sobie to okrycie, podobne do tego, którym owinął się na Golgocie Pan Jezus, otrzymawszy welon od swojej Matki).

Duchu zły, który nastawiasz […] przeciwko mnie, mocą Naj­świętszej Krwi Jezusa, w której oboje jesteśmy zanurzeni (wyobra­zić to sobie), uciekaj spomiędzy nas pod stopy Ukrzyżowanego.

Duchu nieczysty, bądź pokonany i odrzucony mocą Najświętszej Krwi Jezusa, wylanej podczas Biczowania (wyobrazić sobie Biczowanie Jezusa, chociaż jedno uderzenie ostrego bicza z rzemieni).

Duchu zły, uciekaj spomiędzy nas w Imię Ojca i Syna i Ducha Świętego (przy tych słowach wyobrazić sobie duży krzyż, uczyniony w geście błogosławieństwa nad osobą nam niechętną).

Mocą tej wody egzorcyzmowanej uciekaj, zły duchu, z przestrzeni między mną a […] (wyobrazić sobie tę osobę i odległość między sobą a nią, skrapiając ją wodą święconą). Aniołowie Boży, zajmijcie tę przestrzeń i złączcie nas w Bogu.

Moje cierpienie, które przychodzi ze strony […], ofiaruję Ci Boże jako mój krzyż za jego uświęcenie. Zły duchu, dręcząc mnie przez […], mocą mojej ofiary tracisz wpływ na jego duszę.

Gdy wyczerpałem swoje możliwości w czynieniu dobra, a mimo to ktoś jest ze mnie niezadowolony, przez co cierpię:

Duchu fałszywych i nadmiernych wyrzutów sumienia, mocą Najświętszej Krwi Jezusa za mnie przelanej idź precz ode mnie. Amen. Aniele Pokoju, okryj mnie płaszczem pokoju. Amen. (Wyobrazić sobie to okrycie).

Gdy to napięcie lub niechęć trwają dłużej, trzeba tę osobę obejmować w wyobraźni “ramionami serca”, wyobrażając sobie serdeczne objęcie jej, przytulenie, uścisk, co ma wpływ na obie strony: na tego, kto to czyni oraz na tamtą osobę jemu niechętną.

Poniżej demoniczne świadectwo mówiące o skuteczności tych modlitw.

ZAŁATWIĘ WAS!!! JESTEŚCIE ….!!!
WSZĘDZIE MAM SWOICH, ONI ROZPIRZĄ WAM TĘ STRONKĘ!!!
NIENAWIDZĘ TEGO CZARNEGO CH…JA, ZNISZCZĘ GO, JAK ROBAKA ZDEPTAM!!!
ZA TEN TEKST http://wuzetka2012.blogspot.com/2013/01/ks-adam-skwarczynski-krotkie-egzorcyzmy.html
TAK CIĘ DOJADĘ, ŻE BĘDZIESZ MARZYŁ BY TRZY DNI CIEMNOŚCI JUŻ NADESZŁY!!!
JESTEŚ JAK …..!!!
NIENAWIDZĘ CIĘ!!!
EVA, AVE…..
LEPIEJ BY BYŁO DLA CIEBIE, ŻEBYŚ SIĘ NIE NARODZIŁA
ANI SIĘ WAŻCIE!!! TYLKO NIE TA ….. (Maryja) Z ŁAŃCUCHEM (Różańcem), TYLKO NIE ONA!!!
NIENAWIDZĘ TYCH WASZYCH SKOMLEŃ!!!

źródła:
http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/01/12/ks-adam-skwarczynski-krotkie-egzorcyzmy-przy-naglych-spieciach-z-bliska-osoba-w-malzenstwie-lub-rodzinie/

http://wobroniewiaryitradycji.wordpress.com/2013/06/18/atakow-lucyfera-ciag-dalszy-tym-razem-na-ks-adama-skwarczynskiego-za-tekst-krotkie-egzorcyzmy/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!