Strona główna » eprudnik.TV

eprudnik.TV

Słowo od Brauna, 16.08.2017

Komentarz Tygodnia: Czy należą nam się niemieckie MILIARDY?

O wspólnym interesie Berlina i Moskwy, o tym co zarzuca mi Ludmila Kozlovskaya, o śledztwie w sprawie Magdaleny Żuk i o tym czy powinniśmy się wstydzić upominania o swoje. http://gadowskiwitold.pl/ wyspa prawdziwej wolności

Skąd się bierze protestancka niechęć do Najświętszej Maryi Panny?

Wielu tchórzliwych katolików lubi udawać, że katolicyzm ma wiele wspólnego z protestantyzmem. To nieprawda! W uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny mamy doskonałą okazję do przyjrzenia się temu. Film publikujemy dzięki uprzejmości churchmilitant.com POLSKIE NAPISY PO WŁĄCZENIU! Film publikujemy dzięki uprzejmości churchmilitant.com.

Kabaret Pod Wyrwigroszem – Otwarcie sklepu

Nie bójcie się modlitwy wstawienniczej! - o. Wojciech Jędrzejewski OP

Nie bójcie się modlitwy wstawienniczej! - zachęca o. Wojciech Jędrzejewski OP, dominikanin z Łodzi. Jego zdaniem jest to modlitwa, której Jezus słucha bardzo chętnie, a wierni zbyt rzadko z niej korzystają...

Ks. Oko ostrzega. Czytanie „Tygodnika Powszechnego” grozi utratą wiary

Judaszowo-kainowe postępowanie, zaangażowanie w promocję homoherezji, oraz wrogiej Kościołowi ideologii gender, prześladowanie wiernych katolickiej nauce moralnej – ks. prof. Dariusz Oko demaskuje prawdziwe oblicze „Tygodnika Powszechnego”.

Abp. Marek Jędraszewski: "Teczki na Baraniaka"

Wystąpienie Metropolity Krakowskiego abp Marka Jędraszewskiego podczas sympozjum poświęconego abp Antoniemu Baraniakowi - Kraków 24 kwietnia 2017 r.

Prawdziwe oblicze protestantyzmu - Grzegorz Braun

Rozmowa z p. Grzegorzem Braunem miała miejsce tuż po procesji Bożego Ciała w Radości, jednej z dzielnic Warszawy (2017 r.). Wywiad został przeprowadzony na terenie parku w Wilanowie. Zapraszamy na stronę Pobudki: https://www.pobudka.org/ ***** Szanowni Państwo, zapraszamy do subskrybowania kanału i włączenia powiadomień o nowościach (ikona dzwonka). Zapraszamy również do odwiedzenia naszego kanału na innych stronach: Facebook https://www.facebook.com/ApologeticumTV-1326659314108046/ Twitter https://twitter.com/ApologeticumTV ********************************** Wciąż potrzebujemy kilku rzeczy, aby móc działać sprawniej. Osoby chcące wspomóc naszą działalność prosimy o wpłaty na poniższe dane: 23 1140 2004 0000 3602 7426 2305 Marek Grądzki

Targi Książki Rozetta 2017 w Bytomiu - Leszek Żebrowski

Siła Tatuażu (Uzależnienie, zniewolenie i śmierć duchowa) - Egzorcysta, nr 3 (43) 2016

“ W znanym olsztyńskim studiu tatuażu złożyłem sketchbook tattoo i przeszedłem egzamin, który polegał na powierzchniowym wykonaniu tatuażu zmywalnym tuszem. Co przeszkodziło? Wtedy myślałem, że strach przed krwią i igłą, teraz wiem, że Pan Bóg mnie uchronił. Tatuując, mogłem wyrządzić krzywdę wielu osobom, a tak wyrządziłem tylko sobie."

Żadnej Komunii na rękę

Przyjmowanie Komunii Świętej na rękę, powróciło w latach 70. XX wieku, aby ukształtować na nowo katolicką tożsamość i uczynić ją atrakcyjniejszą dla niekatolików. Praktyka ta okazała się dla Kościoła katastrofalna i dlatego trzeba ją jak najszybciej zatrzymać.

Szczepionki produkowane w oparciu o komórki abortowanych dzieci.

Marcella Piper-Terry omawia etyczne oraz zdrowotne kwestie szczepionek produkowanych w oparciu o komórki z aborcji: - MUTAGENEZA: fragmenty ludzkiego DNA łączą się z DNA osoby otrzymującej szczepionkę, MUTACJA DNA, co jest silnie związane z RAKIEM u dzieci, głównie białaczką i chłoniakami - CHIMERYZM: może powodować BEZPŁODNOŚĆ oraz ZABURZENIA TOŻSAMOŚCI PŁCIOWEJ u osób otrzymujących szczepionkę - AUTOAGRESJA: wstrzyknięcie DNA innej osoby, organizm przestaje rozpoznawać różnicę między obcymi komórkami, a własnymi i zaczyna atakować sam siebie - WI38 i MRC5: im dłużej są używane, tym są bardziej niebezpieczne (NOWOTWOROWE) - RA273: R oznacza różyczkę, A = Abortus, 27 to liczba aborcji, jakie wykonano i to był 27 płód, a 3 odnosi się do 3 róznych próbek tkanek, które zostały pobrane z różnych organów tego dziecka (w sumie dokonano 80 aborcji, które wykorzystano w celu opracowania szczepionki przeciwko różyczce) - WALVAX 2: dokonano 9 aborcji, aby ją opracować. Aborcje przy przy użyciu metody "worka wodnego", aby wszystkie organy były nienaruszone. - 50% abortowanych nadal ŻYJE i są krojone bez jakiegokolwiek znieczulenia

Dr Stanisław Krajski - Masoneria a Fatima - 100-lecie objawień

https://www.facebook.com/Polskie-Sprawy-1614657532177294/ Dr Stanisław Krajski - Masoneria a Fatima - 100-lecie objawień - 21.02.2017, Warszawa

Grzegorz Braun "2017- diagnozy i prognozy" Kraków 21.01.2017

Szatan nie śpi! Pamiętaj o przyszłości

Szatan bez przerwy próbuje wzbudzać niepokój w duszy każdego człowieka. Jednym ze sposobów na to jest stałe przypominanie każdemu człowiekowi jego przeszłości, aby wmówić mu, że nigdy nie wydostanie się z niewoli grzechu. To pozwoli szatanowi nieustannie oskarżać nas przed Bogiem. Jak powinniśmy mu odpowiedzieć?

Jak Żydzi pomagali Niemcom mordować Żydów. W poszukiwaniu źródeł antysemityzmu - Jacek Międlar (35)

WSPARCIE FINANSOWE: http://jacekmiedlar.pl/wsparcie/ ERRATA: Szewach Weiss został odznaczony Orderem Orła Białego, a nie jak wspomniałem Orderem Odrodzenia Polski. Przepraszam za pomyłkę. ZAPRASZAM na mojego BLOGA: http://jacekmiedlar.pl Oficjalny profil na FB: https://web.facebook.com/profile.php?id=100014727930660 TWITTER: https://twitter.com/jacekmiedlar PODAJ DALEJ i proszę o SUBSKRYPCJĘ. www.polskaniepodlegla.pl www.warszawskagazeta.pl Zapraszam do DYSKUSJI. Szczęść Boże!

Nadszedł czas Apokalipsy

VICTOR MARX PL Historia Victora Marx'a: Gdy to, co niemożliwe jest jedynym wyjściem. Napisy PL

/// NIE MA NAPISÓW? Kliknij pierwszą ikonę z lewej w prawym dolnym rogu filmu. /// Victor Marx, poza pracą z młodzieżą w zakładach zamkniętych, zajmuje się również pomocą dzieciom doświadczającym wielorakiej przemocy i wychodzeniu z traumy. Prowadzi misje wysokiego ryzyka m.in. w pólnocnym Iraku, by ratować i wspierać ofiary ISIS. Więcej: https://youtu.be/bs2zlNnpObA http://victormarx.com

Ks. prof. dr hab. Tadeusz Guz - Homilia - 8 stycznia 2017 r.

Drugi Mojżesz, pierwszy fuhrer, czyli co wiemy o Marcinie Lutrze?

Pięćset lat temu zaczęła się reformacja. Mówi się o niej różne rzeczy, podobnie jak o jej twórcy – Marcinie Lutrze. Które z pism dla katolików odważyło się, by napisać prawdę o augustianinie z Wittenbergi?

Michael Voris: rola mediów katolickich w życiu publicznym

Spotkanie z Michaelem Vorisem, amerykańskim dziennikarzem i obrońcą tradycyjnego nauczania Kościoła. Kraków 5.12. 2016 r.