Strona główna » piens.pl - Polska i Wiara ma sens » Czas Intronizacji Jezusa Króla -Ekranizacja opracowań ks. Tadeusza Kiersztyna

Czas Intronizacji Jezusa Króla -Ekranizacja opracowań ks. Tadeusza Kiersztyna

Otrzymałem poniższego maila od zaprzyjaźnionej osoby. Intronizacja Pana Jezusa na Króla Polski jest sprawą najwyższej wagi dlatego zachęcam wszystkich do zapoznania się z tym materiałem. Dla osób pragnących zgłębić tajemnicę walki Boga ze zbuntowanymi aniołami o panowanie na ziemi zachęcam do przeczytania książki ks. Tadeusza Kiersztyna „Ostatnia walka”. W czasie lektury oczy otwierają się tak szeroko, że aż skóra trzeszczy.

Film jest ekranizacją opracowań ks. Tadeusza Kiersztyna –  Czas Intronizacji i Czas Króla. Widać czarno na białym jak wielka zdrada dokonała się na świecie, który detronizował Pana Boga wprowadzając tym samym na duchowy tron świata złego ducha. Duch rządzi nad materię. Jeżeli Bóg zostaje odsunięty z życia społecznego automatycznie w jego miejsce pojawia się panowanie złego ducha, które możemy obserwować we współczesnym świecie już na taką skalę, że po ludzku jest ono już nie do opanowania. Jednakże nie zapominajmy słów Pana Jezusa, że bramy piekielne Jego Kościoła nie przemogą!

http://gloria.tv/?media=439880  ”  Czas Intronizacji Jezusa Króla Polski cz. I”

http://gloria.tv/?media=439935  ”  Czas Intronizacji Jezusa Króla Polski cz. II”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!